YouTube
Instagram Outline Logo
F Logo Facebook Art Design
Spotify Icon

Lucy HangOver

&

Americana s mohutným ženským hlasem, opepřená starým fendrem.

Americana s mohutným ženským hlasem, opepřená starým fendrem.

Line Chat Bubble Text Message Icon

super

festival,

lístky zde

dalešice fest 26.7.

dalešice fest 26.7.

VYDALI JSME SINGL

live country show

O kapele / About the band


Pořádné vokály, emocí nabitá kytarová sóla a zařezávající rytmika působí jako energy drink.

Je jich 5 a vyráží na koncerty z Vysočiny.


Společně vystupují jako Lucy & HangOver od roku 2023. Mají cíl předávat lidem radost a neskutečnou energii. Každý člen si prošel řadou kapel a účinkoval ve spoustě projektů v ČR i zahraničí, které jsou uznávané a velice úspěšné.

Lucy & Hangover se zaměřuje na žánry spojené s moderní americkou country music. Svým osobitým a nezaměnitelným stylem hrají vlastní autorské písně a také covery známých songů.


Setup: 3 hlavní zpěvy, doprovodné kytary, sólová kytara, mandolína, baskytara a bicí.


Jak se dali dohromady: HangOver bylo původně akustické trio. V roce 2022 se potkali s Lucy (ostřílenou muzikantkou a cestovatelkou, vlastním jménem Lucie Dobrovodská), když se chtěli dozvědět více o spojení cestování s muzikou a získání práce na zaoceánských lodích. Slovo dalo slovo, několikrát si spolu zahráli jen tak pro radost a pak všem došlo, že tohle těleso musí fungovat společně, protože to má prostě grády!ENGLISH VERSION

Strong vocals, emotional guitar solos and tight rhythms section, all together perfectly work like an energy drink.

HangOver was originally an acoustic trio. In 2022, they met Lucy when they wanted to learn more about getting a job on the ships. Word got around, once they played together just for fun and then everyone realized that this group must work together, because it's just awesome!


Together they have been performing as Lucy & HangOver since 2023. They have the goal of giving people joy and incredible energy. Each member went through a number of bands and performed in a lot of projects in the Czech Republic and abroad, which are recognized and very successful.

Lucy & Hangover focuses on modern Country/Pop/Folk/Rock/ genres. With their distinctive and unmistakable style, they play their own original songs as well as covers of well-known songs.


Lineup: 5-piece band: 3 lead vocals, 2 rhythm guitars, lead guitar, bass guitar, mandolin and drums.

Lucy

Lucy, vlastním jménem Lucie Dobrovodská (Faltýnková), je rozesmátá moravská hudebnice původně z Brna. V ČR od 13 let sbírala hudební ocenění jak na běžícím páse (Porta, Folkový kvítek, Dětská porta, Brána) a dostala se také do povědomí díky pořadu HLAS ČS s písní „Set Fire To The Rain“, dále se probojovala do finále pořadu ČS Má Talent. Jako muzikantka účinkuje v Austrálii, na Novém Zélandu, v Indonésii, USA a Evropě. Kromě toho je zapálenou cestovatelkou a má na starosti zahraniční booking kapely.


ENGLISH VERSION:

Lucy, real name Lucie Dobrovodská (Faltýnková), is a smiling Moravian musician originally from Brno with roots all around the world. Since the age of 13, she has been collecting plenty of Czech music awards (Porta, etc.) and also became known thanks to the TV show The Voice of CZ/SK with the song "Set Fire To The Rain ", she also made it to the finals of the show Got Talent. Lucy is a music professional with a Bachelor's degree focused in Human Resources Management.

As a musician, she performs in Australia, New Zealand, Indonesia, the USA and Europe. In addition, she is an avid traveler and is in charge of booking her band abroad.

Martin

Martin je nejen zdatný bubeník a perkusionista, ale navíc se skvěle stará o obsah na sociálních sítích a booking kapely. Vystudoval management a je velmi dobrý v komunikaci a řešení jakýchkoliv problémů. Muzicírování má v rodině a hraje od dětství. Zkušenosti posbíral v tuzemsku i zahraničí, především ve střední Evropě a Skandinávii, kam zamířil s HangOvery. Martin pro kapelu žije a vytrvale odvádí skvělou práci. Má solidní smysl pro timing a rytmus a vytváří silný základ pro kapelu, na který se mohou ostatní muzikanti spolehnout. Jeho energie a pozitivní pohled na svět jsou nakažlivé.


ENGLISH VERSION:

Martin is not only a skilled drummer and percussionist, but also takes great care of content on social networks and band bookings. He has a degree in management and is very good at communication and problem solving. Music runs in his the family and he has been playing since childhood. He gathered experience in the country and abroad, especially in Central Europe and Scandinavia, where he headed with HangOver band. Martin lives for the band and consistently does a great job. He has a solid sense of timing and rhythm and creates a strong foundation for the band that other musicians can rely on. His energy and positive outlook on the world are contagious.

Michael

je skvělý zpěvák. Jeho hlas má mnoho barev. Umí zazpívat sametové country balady, ale taky to roztočí v energické rockové vypalovačce. Michael miluje hudbu Eda Sheerana a moderní hudbu. Přináší nápady na populárních převzaté songy a společně s Lucy píše písně pro kapelu. Michael je také velmi dobrý v komunikaci díky svým zkušenostem s b2b prodejem. Hrál 5 let v party kapele. Získal zkušenosti s účinkováním zejména ve Střední Evropě, Skandinávii a také na Srí Lance. Tento muž je prostě pohodový kamarád, který podporuje kapelu tím, že je ke všem přátelský a milý.


ENGLISH VERSION:

Michael is a great singer. His voice has many colors. He can sing silky country ballads, but he also spins it up in an energetic rock burner. Michael loves music of Ed Sheeran and modern music. He bring the ideas for popular cover songs and together with Lucy he writes songs for the band. Michael is also a very good communicator due to his b2b sales experience. He played in a party band for 5 years. He gained experience performing mainly in Central Europe, Scandinavia and also in Sri Lanka. This man is just simply a friend who supports the band by being friendly and nice to everyone.

Jakub

vystudoval státní konzervatoř v oboru klasická kytara a je prostě výborný muzikant. Skvěle doplňuje kapelu hraním riffů, které jsou vkusné a sednou tzv. jako pr*el na hrnec. Dokáže zahrát písničky od Brontosaurů až po Johna Mayera nebo Tommyho Emmanuela. Kuba je perfekcionista po hudební i zvukové stránce. Kromě kytary a zpěvu zajišťuje zvuk kapely, protože má vynikající technické znalosti.

S HangOvery vyrazil muzicírovat na Srí Lanku a následně na lodě do Skandinávie. Kuba tvrdě pracuje a vyžaduje vysoké standardy kvality výkonu také od svého okolí.


ENGLISH VERSION:

He graduated the classical guitar from the state conservatory and simply is an excellent musician. He perfectly complements the band by playing riffs that are tasteful and fit as hell. Kuba is a perfectionist in terms of music and sound. In addition to guitar and vocals, he provides the sound of the band, as he has excellent technical knowledge. He set off to make music in Sri Lanka and then to play a music at ships in Scandinavia. Kuba works hard and demands high standards of performance quality from those around him as well.

Stanley

od roku 2015 doprovází Lucy na zahraničních výpravách, kde hráli především v anglicky mluvících zemích. Stanislav je skvělý baskytarista, který kapelu podporuje úžasnými basovými riffy a slap technikou. Je to klidná osobnost s technickými dovednostmi.

Vystudoval dřevařské inženýrství na Mendelově univerzitě. 3 roky doprovázel na baskytaru známou českou zpěvačku Naďu Urbánkovou.


ENGLISH VERSION:

Stan has been accompanying Lucy on foreign tours since 2015, where they played mainly in English-speaking countries. Stanislav is a great bass player who supports the band with amazing bass riffs and slap technique. He is a calm personality with technical skills.

He studied wood engineering at Mendel University. For 3 years he accompanied the well-known Czech singer Naďa Urbanková on the bass guitar. Together with Jakub he maintains the technical stuff for the band.

Video

Zase jednou bude lépe

Live Country Music Show

Concert velký jako meziříčí - 12/2023

Zase Jednou Bude Lépe - original song

Singl - 11/2023 - studio hartwall, lyrics video

Lucy & HangOver promo mash-up

mash-up - 7/2023 - A Live recording

The Dubliner Prague

acoustic & Live - 7/2023

Český rozhlas VYSOČINA - živě

acoustic & Live - 9/2023

Photo

Koncert Velký jako Meziříčí, 29.12.2023

Znojemské historické vinobraní 2023

Znojemské historické vinobraní 2023

Znojemské historické vinobraní 2023

Koncerty / Gigs

202415.6.

Festival Růžového vína, Třebíč - 20:00 - 22:00


20.6.

koncert v Restauraci Buena Vista, Jihlava - 18:00 - 22:00


22.6.

LIPKY OPEN, Městské slavnosti DAČICE - 17:00 - 23:00


23.6.

Vítání prázdnin, babice u rosic - 15:00 - 18:00


27.6.

Výletní restaurace Rudolfov, Jindř. hradec - 19:00–22:00


28.6.

svatojánské slavnosti, brno - 17:00–18:00


6.7.

vysočina fest, jihlava- 18:00 - 19:00


7.7.

ozvěny porty, svitavy - 15:00 - 17:00


11.7.

koncert v kavárně s úsměvem, ždírec nad doubravou - 18:00 - 22:00


12.7.

koncert v Garden Bar & Lounge, Kolín - 18:00 - 23:00


17.7.

Kocourův hudební dvorek - koncert, Třebíč - 19:00 - 23:00


18.7.

Koncert Na Vltavě, české budějovice - 19:00 - 22:00


20.7.

park párty, slavičín - 15:00 - 17:00


25.7.

koncert v Restauraci Buena Vista, Jihlava - 18:00 - 22:00


26.7.

dalešice fest, dalešice - vlastní festival - 18:00 - 00:00


27.7.

Food Festival, KLadno - 15:00....


1.8.

prázdniny v telči, telč - 19:00 - 00:00


3.8.

Pouťový jarmark, Libčany - 21:00 - 23:00


14.8.

Jihlava Náměstí, Maringotka - 19:00 - 22:00


17.8.

country party, Eldorado admiral, česká kubice - 20:30 - 23:00


23.8.

Visagino Country festival, Litva


29.8.

Koncert Na Vltavě, české budějovice - 19:00 - 22:00


1.9.

hluboké sportovní hry, hluboká nad vltavou - 13:00 - 17:00


3.9.

večery v parku, bruntál, 21:00 - 22:00


7.9.

koclířovský kotlík, koclířov - 14:00 - 15:00


firemní akc,e brno - 17:00 - 21:00


Pálavské Vinobraní, Mikulov - 23:45 - 1:30

scéna vedle amfiteatru, po kapele MIG21


20.9.

koncert v Burgr’s Club, lednice -19.00 - 23:00


21.9.

Vernisáž Verdona, Synagoga Vel.Meziříčí - 18:00 - 22:00


23.9.

firemní akce T-mobile, Kácov


25.9.

firemní akce T-mobile, Kácov


25.10.

párty v oslu, norsko

Kontakt / Contact

Komunikační kanály:

Instagram Outline Logo
F Logo Facebook Art Design
Spotify Icon
YouTube

Spolupráce / Cooperation

WHITE ​WOLF

RECORDS

AUSTRALIA

Astagina Resort

Indonesia

Reference / Feedback

Česky

English

Lucy and Hangover is an amazing band and every single member in the band is incredibly talented. The three singers in the band all have fantastic voices and the voices complement each other. They play everything from modern pop to country to rock and roll, and the guests here on DFDS Crown Seaways really appreciate their music. I have only heard massive praise. They are also very good at connecting with the audience. Warm recommendations from me” - Magnus Oen Torsvik, entertainment manager DFDS Crown Seaways.

We had the pleasure to welcome Lucy and her band with us for a weekend in the summer season. The Band is amazing and especially Lucy’s voice has an incredible vibe that makes their performance a memorable one! Thank you very much for being with us and we are sure it was not the last time! Marina Gelmi, General Manager, Unique Hotel Post Zermatt, Switzerland

Dear Lucy,

What a wonderful singer and entertainer you are. Your personality shines right through your heart. What a unique voice you have! Love ya. Sarah, Ovation Of The Seas

We had the pleasure of having Lucy Dobro + Band play at our establishment ‘Seumus’ Irish Bar’ in Picton, NZ. As a group, their sound and ability blew us away. Lucy has an incredible voice and along with her band, the group are an absolute pleasure to watch, listen to and enjoy. They had not only us, but also our patrons requesting more. We were lucky enough to get them back in to play a few more times before they continued on with their New Zealand tour. We would have no hesitation in recommending them to anyone or having them play at our establishment again.

Vanessa, 4/2017, Seumus’ Irish Bar’ in Picton, New Zealand

Bali, Indonesia

Kvalitní trika z bio bavlny

Ve spolupráci s Ekopromo.cz jsme pro vás připravili trička z bio bavlny, která mají nejen šmrnc, ale ještě k tomu jsou zdravá. I na potisk jsou použité ekologické barvy.

Tag Label Buy Now
Tag Label Buy Now

550,-

ideální

dárek

Brushstroke Arrow Rapid Curved Long

Na e-shopu ještě pracujeme. Abyste svým blízkým stihli pořídit dárek k Vánocům, máme pro vás dočasné řešení:

Napište nám, o jaké triko máte zájem (barva, velikost, počet ks, vaši adresu včetně jména a přijmení a tel.kontaktu) emailem: manager@lucyhangover.com a domluvíme se na podmínkách platby a dodání.

Specifikace:

unisex tričko

• Materiál: 100% BIO bavlna, jednoduchá žerzej

• Gramáž: 180 g/m2

• Certifikace: GOTS, OEKO-TEX, VEGAN PETA, FAIR WEAR (certifikace textilu bez úprav)

• Velikosti: všechny velikosti od XXS - 5XL

• Dostupnost dle aktuální skladové zásobyCena:

Cena je 550,-Kč/ks.

Získáte parádní kousek do svého šatníku s naším originálním návrhem a navíc nás podpoříte v další tvorbě :-).


Děkujeme za podporu!vyrobeno s láskou ve spolupráci s

Barvy triček

Merchandise

výrobní proces v Ekopromo

Lucy

HangOver

&

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

bílá

Lucy

HangOver

&

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

horčicová

Lucy

HangOver

&

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

černá

Lucy

HangOver

&

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

ocean

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

Lucy

HangOver

&

natural

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

Lucy

HangOver

&

cihlová

Lucy

HangOver

&

Campervan Mountain Adventure Lineart
žiju tady a teĎ

vínová